O firmie

Firma „Płotek” zajmuje się produkcją szerokiej gamy ogrodzeń betonowych. Nasze wyroby cechują się trwałością oraz estetyką wykonania. W ofercie posiadamy duży wybór wzorów, zarówno jeśli chodzi o klasyczne elementy, jak również nowatorskie propozycje. Ogrodzenia betonowe są doskonałym pomysłem, aby wykończyć i zamknąć prywatną posesję, jak również plac handlowy czy teren zakładu czy przedsiębiorstwa.

Ogrodzenia oferowane przez naszą firmę od lat cieszą się uznaniem naszych klientów. Dla nas najważniejsze jest ich zadowolenie. Wysoka jakość produkowanych przez nas elementów zapewnia, że wykonana przez naszych klientów inwestycja będzie służyła im przez lata.

Pracownicy naszej firmy służą Państwu fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia. Przygotujemy ofertę, która będzie dostosowana specjalnie do potrzeb naszych klientów. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam realizować nietypowe projekty.
Firma „Płotek” produkuje również garaże oraz wiaty gospodarcze. Taki rodzaj budynków cechuje się przede wszystkim funkcjonalnością. Oferujemy produkty najwyższej jakości po dogodnych cenach.

Zamówiony w naszej firmie asortyment dostarczymy darmowo pod wskazany adres. Poza tym pomożemy zamontować poszczególne elementy zarówno płotów, jak i innych proponowanych przez nas produktów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą.